Kredyt hipoteczny MultiPlan - Rodzina na swoim MultiBank

MultiBank

Sprawdź całą ofertę on-line

MultiBank
Kredyt hipoteczny "Rodzina na swoim" Banku Millennium to złotówkowy atrakcyjnie oprocentowany preferencyjny kredyt z dopłatą ramach rządowego programu. Korzystając z tej pomocy przez 8 lat płacisz niższe raty Twojego kredytu.
Najważniejsze parametry kredytu hipotecznego MultiBank:
Kwota kredytu [PLN]: od 80001 PLN
Waluty kredytu: PLN
Minimalny wkład własny: brak
Przewalutowanie: bez opłat
Wcześniejsza spłata: bez opłat
Oprocentowanie: od 7.37 %
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 40 lat
Finansowanie nieruchomości: 100 %
Prowizja: do 4 %
Dodaj własną opinię o kredycie hipotecznym MultiBank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: monkey
Polecam ten kredyt w Multibanku, ponieważ udało mi się szybko bez zbędnych formalności załatwić. Potrzebowałem 150 tysięcy złotych na zakup domu, miałem wkład własny na poziomie ponad 70 tysięcy złotych. Bank szybko zareagował z tego powodu, bo miałem spory wkład własny w taki kredyt hipoteczny. Dodatkowo dostałem spory upust w oprocentowaniu takiego kredytu, obniżono mi prowizję do minimaslnego poziomu. Poinformowano mnie, ze będzie w przyszłości możliwość przewalutowania takiego kredytu hipotecznego z złotowkowego na na przykład frank szwajcarski, ale kiedy frank szwajcarski spadł to nie warto. W tym banku można dostać bardzo informacje na temat sytuacji na rynkach światowych, co może być bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych oraz decyzji kredytowych.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.